Літня знижка
0
Бажання
Комплектів: 0
Загальна: 0.00 грн, 0.00 $
Прапор

Виберіть мову

Дитяче взуття оптом
Дитяче взуття оптом
Головна Реєстрація

Відповідно до статті 13 УРЯДУ ACT NR. 19, 6 ЧЕРВНЯ 2003 КОДА ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Weestep Sp. Z O.O. spa (далі Weestep Sp. z o.o.) піклується про дотримання конфіденційності як для своїх клієнтів, так і для відвідувачів сайту. Тому, перш ніж надавати вашу інформацію, будь ласка, прочитайте наступну інформацію, яка пояснює, хто ми, чому ми збираємо ваші дані, як ми їх використовуємо і які ваші права. Будьте обережні: якщо ви неповнолітній, вам слід попросити батьків підтвердити реєстрацію.

 

А) Власнику:

Weestep Sp. Z O.O. SPA, з головним офісом в Ул. Nadrzeczna 16 C026 Jabłonowo, MAZOWIECKIE, 05-552 Польща - звідси далі Weestep Sp. Z O.O. - є власником обробки даних: компанія дійсно збирає і обробляє ваші особисті дані і, згідно зі статтею 13 Закону про уряд №. 196 30 червня 2003 року, «Код захисту особистих даних» (далі «Код»), надає вам таку інформацію.

 

Б) Цілі збору даних:

Інформація, яку ви надаєте нам, заповнивши доданий файл, використовується наступним чином: (1) для відповідності вашим запитам, вставляється в розділи «Контакти» або «Приєднатися і бути партнером» шляхом заповнення спеціальної форми; (2) вирішити вашу реєстрацію на сайті weestep.pl; (3) відправляти вам інформацію і рекламні замітки, навіть комерційні, про рекламних матеріалах і / або пропозиціях продуктів і послуг, навіть виділених, а також проводити статистичні та / або маркетингові дослідження і опитування за допомогою класичних способів зв'язку (звичайна пошта, оператор колл- центру), а також комп'ютеризований (електронна пошта, факс, смс, попередньо зареєстровані дзвінки і т. д.); (4) розробити деталі шляхом створення користувацьких профілів і аналізу переваг. Відповідно до пункту 1 статті 24 Кодексу обробка персональних даних для цілей, зазначених у пункті (1), не вимагає схвалення з вашого боку. Обробка особистих даних для цілей, зазначених у пунктах (2), (3) і (4), вимагає вашого схвалення, відповідно до статей 23 і 130 того ж Кодексу.

 

C) Обов'язкові або необов'язкові види обробки персональних даних і наслідки для можливої відмови від відповіді:

Ми просимо вас заповнити справжню форму, вказавши всі необхідні дані як «обов'язкові», оскільки вони необхідні для обробки вашого запиту про контакт і / або інформації. Отже, що стосується цілей, викладених в пункті (1) Листи B, передача ваших особистих даних необхідна. Що стосується подальших цілей, як щодо пунктів B, пунктів (2), (3), (4), передача ваших особистих даних не є обов'язковою. Проте, ваш можливу відмову може перешкодити Weestep Sp. Z O.O. від досягнення цілей, зазначених вище.

 

D) Як ми обробляємо вашу інформацію:

Ваша інформація обробляється відповідно до чинного законодавства і, в будь-якому випадку, для забезпечення безпеки, конфіденційності, а також для запобігання їх несанкціонованого поширення або використання, зміни або припинення. Зокрема, ваша обробка даних виконується на паперових носіях та комп'ютерними засобами для виконання зобов'язань щодо захисту особистих даних і, зокрема, заходів безпеки відповідно до статей 31-35, додаток B, Кодексу та будь-яких інших дотримання запобіжних заходів, які можуть забезпечити відповідну конфіденційність і безпеку.

 

E) Хто може дізнатися про деталі. Діяльність в зв'язку і поширення даних.

Ваша інформація не розкривається і не вивчається компаніями, які від нашого імені здійснюють збереження і обробку електронних записів; компанії, що відповідають за упаковку і доставку рекламних акцій і рекламних оголошень або розробку рекламних заходів (обмежуються ім'ям, прізвищем та адресою для звичайної доставки пошти; адреса електронної пошти для доставки по електронній пошті; номер телефону / мобільний телефон для маркетингової діяльності)); суспільства, відповідальні за управління складською логістикою, доставку придбаних товарів та пов'язані з цим дії з обслуговування клієнтів на Weestep Sp. Z O.O. від імені. Ці суспільства безпосередньо співпрацюють з нами і обробляють дані як зовнішні відповідальні суб'єкти відповідно до статті 29 Кодексу. Їх список постійно оновлюється і надається за запитом за запитом Власника, як і в попередньому листі A).

 

F) Ваші права:

Відправивши повідомлення Weestep Sp. Z O.O. згідно адресою, вказаною в попередньому листі А), ви можете здійснювати свої права відповідно до статті 7 Кодексу, і серед них: 1) негайно отримати підтвердження особистих даних, пов'язаних з вами, існують чи ні (...); 2) отримати: а) інформацію про джерело персональних даних, а також цілі та процедурах обробки даних, обгрунтування виконаної обробки даних, виконаної за допомогою електронних засобів, персональних даних Власника або відповідальних осіб, суб'єктів і категорії суб'єктів, відомості про яких можуть бути розкриті або вказані як відпові

* Обов'язкові Поля
Яндекс.Метрика