Літня знижка
0
Бажання
Комплектів: 0
Загальна: 0.00 грн, 0.00 $
Прапор

Виберіть мову

Дитяче взуття оптом
Дитяче взуття оптом
Головна Реєстрація

1. Загальні положення

Справжня політика обробки персональних даних складена відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних" і визначає порядок обробки персональних даних та заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних, що вживаються Компанією Weestep Sp. z o.o. (далі – Оператор), з місцезнаходженням головного офісу за адресою: Вулька-Косовська, вул. Наджечная 16, Корпус 1, 05-552 Яблоново, Польща.

1.1. Оператор ставить своєю найважливішою метою і умовою здійснення своєї діяльності дотримання прав та свобод людини при обробці його персональних даних, в тому числі захисту прав на недоторканність приватного життя, особисту та сімейну таємницю.

1.2. Справжня політика Оператора щодо обробки персональних даних (далі - Політика) застосовується до всієї інформації, яку Оператор може отримати про відвідувачів веб-сайту weestep.com.ua (далі – Користувач). Тому, перш ніж надавати ваші персональні дані, будь ласка, прочитайте наступну інформацію, яка пояснює, чому ми збираємо ваші дані, як ми їх використовуємо, які ваші права. Будьте обережні: якщо ви неповнолітній, вам слід попросити батьків підтвердити реєстрацію.

 

2. Оператор може обробляти такі персональні дані Користувача

2.1. Прізвище, ім'я, по батькові;

2.2. Электронна адреса;

2.3. Номери телефонів;

2.4. Також на сайті відбувається збір та обробка знеособлених даних про відвідувачів за допомогою сервісів інтернет-статистики (Google Analytics, Яндекс Метрика та інші).

2.5. Перераховані вище дані далі по тексту Політики об'єднані загальним поняттям Персональні дані.

 

3. Цілі обробки персональних даних

3.1. Мета обробки персональних даних Користувача &ndash інформування Користувача за допомогою відправки електронних листів; надання доступу Користувачеві до сервісів, інформації та / або матеріалам, що містяться на веб-сайті.

3.2. Також Оператор має право направляти Користувачеві повідомлення про нові продукти та послуги, спеціальні пропозиції та різні події. Користувач завжди може відмовитися від отримання інформаційних повідомлень, перейшовши на відповідну фразу в кінці кожного листа від Оператора.

3.3. Знеособлені дані користувачів, що збираються за допомогою сервісів інтернет-статистики, служать для збору інформації про дії користувачів на сайті, поліпшення якості сайту та його змісту.

 

4. Правові підстави обробки персональних даних

Оператор обробляє персональні дані Користувача тільки в разі їх заповнення та / або відправки Користувачем самостійно через спеціальні форми, розташовані на сайті weestep.com,ua. Заповнюючи відповідні форми та / або відправляючи свої персональні дані Оператору, Користувач висловлює свою згоду з цією політикою.

 

5. Порядок збору, зберігання, передачі та інших видів обробки персональних даних

Безпека персональних даних, які обробляються Оператором, забезпечується шляхом реалізації правових, організаційних і технічних заходів, необхідних для виконання в повному обсязі вимог чинного законодавства у сфері захисту персональних даних.

5.1. Оператор забезпечує збереження персональних даних і вживає всіх можливих заходів, що виключають доступ до персональних даних неуповноважених осіб.

5.2. Персональні дані Користувача ніколи, ні за яких умов не будуть передані третім особам, за винятком випадків, пов'язаних з виконанням чинного законодавства.

5.3. У разі виявлення неточностей у персональних даних, Користувач може актуалізувати їх самостійно, шляхом подання відповідного Оператору повідомлення на адресу електронної пошти Оператора info@weestep.com.ua з поміткою "Актуалізація персональних даних".

5.4. Термін обробки персональних даних є необмеженим. Користувач може в будь-який момент відкликати свою згоду на обробку персональних даних, направивши Оператору повідомлення за допомогою електронної пошти на електронну адресу Оператора info@weestep.com.ua з поміткою "Відкликання згоди на обробку персональних даних".

 

6. Заключні положення

6.1. Користувач може отримати будь-які роз'яснення з потрібних питань, що стосуються обробки його персональних даних, звернувшись до Оператору за допомогою електронної пошти info@weestep.com.ua.

6.2. В даному документі будуть відображені будь-які зміни політики обробки персональних даних Оператором. Політика діє безстроково до заміни її новою версією.

* Обов'язкові Поля
Яндекс.Метрика