Зимові фінальні знижки
UA
0
Бажання
Комплектів: 0
Разом: 0 грн
Дитяче взуття оптом від виробника
Наші діти носять наше взуття — це найкраща гарантія якості

Графік роботи:

с 9:00 до 19:00

Пошта:

info@weestep.com.ua

Спільнота у Viber
Приєднуйтеся до спільноти Weestep ОПТ в Viber
Дитяче взуття оптом від виробника

Оптовий магазин взуття

Для кого існує оптовий інтернет-магазин дитячого взуття Skazkaopt.com.ua?

Для тих, хто займається взуттєвим бізнесом вже певний час і шукає нових оптових постачальників.
Для тих, хто лише вийшов на ринок дитячого взуття в якості новачка і тільки придивляється до учасників цього бізнесу, вибираючи собі партнера.
Для тих, хто вже зараз є нашим оптовим покупцем, замовляючи кожен сезон в нашому магазині великі і не дуже партії товару.
Для тих, хто ще не знайомий з нашою торговою маркою "Weestep" (якщо, звичайно, таке може бути!) І відвідав сайт для того, щоб дізнатися про нашу продукцію побільше.
Для тих, хто купує нашу взуття в роздрібних фірмових магазинах і стежить за оновленням колекцій в віртуальних каталогах, щоб не упустити можливість зробити вдалу покупку.
різнобічний партнер
Якщо ви ставитеся до будь-якої з перерахованих категорій, то будьте впевнені: ви прийшли за вірною адресою.

Серед найбільших постачальників дитячого взуття на Україні ми займаємо лідируючу позицію. Більше 2000 моделей в асортименті плюс щосезонне оновлення колекцій на 90% - саме такі дивіденди обіцяє оптовим продавцям партнерство з ТМ Weestep.

Вже знайомі нам і шановні клієнти завжди мають можливість дозаказать необхідну партію товару, коли в середині сезону попит ще є, а чобітків або босоніжок залишилося вже дуже мало.

Новачки можуть купити дитяче взуття оптом, щоб практичним дослідним шляхом визначити індекс попиту товару.

Можливо, хтось ще не готовий дати старт взаємовигідної співпраці. Проте, будь-який потенційний партнер може ознайомитися на сайті з асортиментом, який є в наявності, дізнатися розмірні ряди ростовок і ціни на цікаві для моделі (після реєстрації).

Є у нас корисна інформація та для роздрібних покупців. Як підібрати розмір взуття, які бувають доглядають кошти, що таке ортопедичне взуття і що ми можемо запропонувати конкретно в цій лінії продукції - про все це та багато іншого ви можете прочитати у нас на сайті.

Крім того, мами, у яких немає часу на виснажливі рейди по магазинах, спочатку вивчають вміст віртуальних полиць. Спеціально для тих, хто не збирається купувати черевики і валянки оптом, ми розмістили тут перелік наших фірмових магазинів. Про наявність і роздрібною ціною моделі, що сподобалася легко дізнатися за телефонами, опублікованими в контактних даних.

Дякую що ви з нами!
Абсолютно до всіх клієнтів ми ставимося з належною увагою, а довгострокове співробітництво з участю особливо великих партій товару незмінно супроводжується вигідними знижками та заохочувальними бонусами.

Наш магазин розташований за адресою:

Україна, Одеса, Промринок 7 км, склад-магазин 333.

Час роботи: з 7:00 до 15:00

Вихідний - п'ятниця.

Дитяче взуття Weestep ™ "7 кілометр"

 

дитяче взуття оптом ТМ Weestep