Літня знижка
0
Бажання
Комплектів: 0
Загальна: 0.00 грн, 0.00 $
Прапор

Виберіть мову

Дитяче взуття оптом
Дитяче взуття оптом

Наші переваги

МИ ЗАЙМАЄМОСЯ ТІЛЬКИ ДИТЯЧИМ ВЗУТТЯМ 

 

 

Діти - це велика справа! Ми 20 років займаємося тільки дитячим взуттям, ми набагато краще за інших знаємо, що потрібно дітям. Ми робимо взуття для дітей як для дорослих, ТІЛЬКИ КРАЩЕ! 80% у взутті Weestep натуральна шкіра.

 

WEESTEP BE BIGGER

Реєстрація бренду в США - батьківщина свободи, відповідальності та самореалізації. Ми дивимося на дорослу моду і використовуємо тренди в нашому дизайні. Даємо дитині відчуття унікальності і власної значущості. Допомагаємо батькам виховати особистість.

 

АСОРТИМЕНТ І ТРЕНДИ

Ми постійно стежимо за новинками дитячого взуття на ринку, ми відстежуємо дорослу моду, тренди та інновації! Ми кожен сезон оновлюємо колекції на 100%, наш асортимент завжди налічує більше 1000 модних трендових новинок!

 

ЦІНА ВІД ВИРОБНИКА І ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Ми є офіційним дистриб'ютором бренду Weestep в Україні! Ми не вважаємо, що дитяче взуття живе всього три місяці, тому якість для нас є головним пріоритетом. Всі міряються довговічністю взуття, а ми - її пробігом.

 

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

При виробництві взуття Weestep сировина проходить суворий відбір і перевірку на екологічність. Для упаковки використовується картон, який може перероблятися і повторно використовуватися.

 

ЕКСПРЕС-ВІДВАНТАЖЕННЯ І СЕРВІС

Відправлення зі складу протягом 24 годин з моменту отримання підтвердження оплати. У нас немає мінімальної суми замовлення. Повернення браку за наш рахунок. Наша команда завжди вас проконсультує і допоможе з вибором кращої колекції для вашого магазину.

Оформити замовлення дитячого взуття оптом можна на нашому сайті weestep.com.ua, перейшовши до каталогу.

 weestep

 

Яндекс.Метрика