Зимові фінальні знижки
UA
0
Бажання
Комплектів: 0
Разом: 0 грн
Дитяче взуття оптом від виробника
Наші діти носять наше взуття — це найкраща гарантія якості

Графік роботи:

с 9:00 до 19:00

Пошта:

info@weestep.com.ua

Спільнота у Viber
Приєднуйтеся до спільноти Weestep ОПТ в Viber
Дитяче взуття оптом від виробника

упаковка взуття

Найчастіше про упаковку виробники думають в останню чергу, хоча це не менш важливо, ніж дизайн самого взуття. В першу чергу упаковка взуття - це перше враження про виробника. Якщо ви бачите яскраву симпатичну коробку з логотипом і короткою, доречної інформації про вміст, враження більш приємні, ніж якщо перед вами якийсь «пережований» пакет. Наше взуття не залежно від виду і типу випускається в індивідуальних коробках, від чого виглядає ще більш цікаво і привабливо.
Упаковка взуття, це не тільки картонна коробка, існують ще й деталі, такі як внутрішній вкладиш, начебто нічого особливого він із себе не представляє, але, тим не менш, цей вкладиш досить важливий. Будь-яке взуття має особливості в зовнішньому вигляді, різні елементи дизайну виконані з різних матеріалів. Наприклад, уявімо собі замшеві чобітки «Weestep» на дівчинку, не залежно від розмірного і модельного ряду, серед інших буде модель в шипах або стразах. У разі нашої взуття внутрішній вкладиш буде перешкоджати тертю чобіт один об одного, а індивідуальна, досить щільна коробка буде перешкоджати напору на пару взуття усіма зверху стоять. Внутрішній вкладиш з логотипом хоч і не дуже щільний, проте, зі своїм завданням він відмінно справляється. Слід також окремо відзначити, що всі коробки зроблені з вторсировини, і підлягають утилізації, не містять поліетилену, що зараз також дуже актуально. Буває таке, що після оптової закупівлі взуття, вже під час продажу на роздробів, не всі клієнти забирають коробки, так, так роблять не всі, але потім ціла головний біль утилізувати і вивозити упаковки, якщо вони не підлягають переробці. Коробка нашого взуття буде зручна у всіх застосування, і навіть після використання, турбот не доставить. Крім захисних функцій, кожна коробка взуття «Weestep» має інформативну складову, а саме бокова частина коробки інформативна як для продавця, так і для покупця. Після оптової закупівлі дитячого взуття «Weestep» та її розподілу по роздрібним точкам сотні ідентичних коробок потрапляють на склад. Але досить викласти коробки бічною частиною на-віч так відразу зрозуміло, що в ній всередині. В інформації зазначено артикул, є зменшене фото моделі, воно чорно-біле, але при цьому легко розглянути і зрозуміти що саме всередині. Обов'язково зазначений не тільки розмір пари, прихованої всередині, але і матеріали з яких виготовлена та чи інша пара, причому вказаний як зовнішній, так і внутрішній матеріал. Крім оптових покупців, наявність цієї інформативної сторони упаковки оцінюють сотні кінцевих покупців. Коробку взуття від торгової марки «Weestep» приємно брати в руки, відкривати, або навпаки закривати, прибираючи взуття до наступного сезону. Успіх складається з дрібниць, тому в нашій компанії все ретельно продумується, в тому числі і упаковка, а найголовніше, що всі додаткові приємності і зручності, які викликані такою опрацюванням, не відбиваються на ціні самого товару. А це не може не радувати, як оптових покупців, так і кінцевого споживача. Дитяче взуття «Weestep» це ідеальне поєднання ціни та якості товару, від чого взуття цього бренду щосезону стає все популярнішим.
Наш офіційний оптовий інтернет магазин торгової марки «Weestep» пропонує вам актуальні моделі поточного сезону з власної ціною - виробника. У нас ви купуєте взуття безпосередньо, без додаткових витрат і переплат. Всі моделі, представлені в каталозі доступні до замовлення, і звичайно, кожна пара буде надійно і симпатично упакована в індивідуальну коробку. Якість і ціна як завжди вас порадують, це ми гарантуємо!