Літня знижка
0
Бажання
Комплектів: 0
Загальна: 0.00 грн, 0.00 $
Прапор

Виберіть мову

Дитяче взуття оптом
Дитяче взуття оптом

Упаковка взуття

weestepНайчастіше про упаковку виробники думають в останню чергу, хоча це не менш важливо, ніж дизайн самого взуття. Упаковка створює позитивне або негативне враження про покупку, зберігає товар в цілісності.

 

Взуття Weestep, не залежно від зовнішності та типу моделі, випускається в індивідуальних коробках з логотипом і короткою інформацією про вміст. Слід також зазначити, що для упаковки використовується картон, який зроблений із вторсировини, може перероблятися і повторно використовуватися, що в наш час дуже актуально.

 

Але упаковка взуття, це не тільки картонна коробка, існують ще й деталі, такі, наприклад, як внутрішній вкладиш з логотипом. Він, хоч і не дуже щільний, зі своїм завданням відмінно справляється. Будь-яке взуття має особливості в зовнішньому вигляді, різні елементи декору, виконані з різних матеріалів. У разі нашої упаковки внутрішній вкладиш буде перешкоджати тертю, а індивідуальна, досить щільна коробка, буде захищати від тиску ззовні.

 

Крім захисних функцій, кожна коробка взуття Weestep має інформативну складову, необхідну як для продавця, так і для покупця. На етикетці вказано розмір, артикул, штрих-код, колір взуття, є чорно-білий малюнок моделі.

 

Після оптової закупівлі дитячого взуття Weestep і її розподілу по роздрібним точкам, сотні ідентичних коробок потрапляють на склад. Але досить викласти коробки так, щоб було видно інформацію, відразу стає ясно де і яка модель.

 

Успіх складається з дрібниць, тому в нашій компанії все ретельно продумується, в тому числі і упаковка, а найголовніше, що це не відбивається на ціні самого товару. Дитяче взуття Weestep - це ідеальне поєднання ціни та якості, від чого взуття цього бренду стрімко набуває популярності.

 

Наш оптовий інтернет-магазин бренду Weestep пропонує вам актуальні моделі поточного сезону за ціною виробника. Всі моделі, представлені в каталозі, доступні до замовлення, і, звичайно, кожна пара буде надійно упакована в індивідуальну коробку.

 

Якість і ціна вас порадують, це ми гарантуємо!

 

weestep

Яндекс.Метрика