Літня знижка
0
Бажання
Комплектів: 0
Загальна: 0.00 грн, 0.00 $
Прапор

Виберіть мову

Дитяче взуття оптом
Дитяче взуття оптом

Магазин на 7км

Найбільші торгівельні компанії мають офіси, шоу-руми і магазини в Одесі, та ні де-небудь, а на найбільшому оптово-роздрібному ринку Європи "Сьомий кілометр". Тому, не розглядаючи інших варіантів, наша компанія розмістилася саме тут. Наш шоу-рум, в якому ви можете ознайомитися з асортиментом, вибрати необхідне і оформити оптове замовлення на дитяче взуття Weestep, відкритий для відвідувачів щодня, крім п'ятниці. 

 

Наші стелажі вміщають 1000 моделей дитячого взуття, різних сезонів та розмірних рядів, але мають три спільні риси - висока якість, стильний дизайн, доступна ціна. На місці завжди присутні наші менеджери, які дадуть відповідь на всі ваші питання, допоможуть і підкажуть, оформлять замовлення. Товар можна забрати тут же на складі або оформити доставку. 

 

Напередодні сезону ви можете оформити попереднє замовлення на дитяче взуття. У нашому шоу-румі ми покажемо вам зразки дитячого взуття, якого ще немає на складі, для того, щоб ви могли заздалегідь підготуватися до сезону і замовити найпопулярніші моделі, випередивши конкурентів. Більше половини колекції дитячого взуття Weestep розкуповується ще по дорозі на наш склад. Наші клієнти регулярно сповіщаються про діючі акції та знижки, також індивідуально можуть бути надані додаткові бонуси. 

 

Запрошуємо власників магазинів дитячого та підліткового взуття для надійної, вигідної та комфортної співпраці. Відвідайте наш магазин дитячого взуття Weestep №333 на промтоварному ринку "Сьомий кілометр" і ви неодмінно станете нашим клієнтом.

 

Наш склад-магазин розташований за адресою: 

Україна, м. Одеса, промринок "7 кілометр" 

шоу-рум №333, за вул. Рожева (виїзд на Сухий лиман) 

Години роботи: з 6:30 до 15:00 

Вихідний - п'ятниця.

 

weestep

Яндекс.Метрика